Projekty

Pigy školka

Pigy školka je pro děti od 2 let s celoročním provozem. Na vaše děti tu čeká paní učitelka a milé chůvy s osobním přístupem, které se o vaše děti postarají.

Pigy školka nabízí školní vzdělávací program, individuální přístup, moderní vybavení, logopedickou prevenci a nezapomenutelné výlety do největších zábavních parků! A také nezapomenutelné zážitky s prasátkem Pigy!

Objevte pro své děti koncept, který získal řadu prestižních ocenění.

Základní program Pigy školky

  • Děti se učí anglický jazyk
  • Logopedické poradenství
  • Školková Olympiáda
  • Školky v přírodě, pravidelné výlety do největších zábavních parků a návštěvy nejzajímavějších dětských kulturních akcí
  • Oslavy narozenin s prasátkem Pigy
  • Spolupráce s Městskou Policií Most

CEPÍK - zdravá výživa

Již 2roky jsme součástí zdravé výživy zaměřené na předškolní děti, projekt je zaměřen na skladbu jídel a gastronomii jako takovou.
Cepík

Projekt spolupráce se seniory, Pigy školka má ,,čtecí babičku“ každou středu.

Firemní školky mezi sebou mají každý rok olympiádu

Projekt LISTEN

 

Pigy školka se v roce 2023 zapojila do multikulturního projektu LISTEN v rámci evropského programu Erasmus+, do kterého je přizváno pouze 6 partnerů ze 4 evropských zemí. Jeho cílem je podporovat sociální inkluzi zranitelných dětí v předškolním vzdělávání.

Personál naší dětské skupiny se na základě této účasti proškolí v nově připraveném školicím modulu a  dále uspořádá komunitní worskhop na téma Moje země, o kterém se více dozvíte v následujícím čase v aktualitách zde.

 

Klimatická zahrada Pigy školka Most