Děkujeme. Moje dcera je má výbornou zkušenost se školkou. Je spokojená a šťastná s Vámi.
Za vše moc děkujeme. Jste nejlepší!
Dobrá komunikace s personálem. Pozitivní atmosféra. Integrace cizinců je výborná.